Jaki telewizor 4K kupić? Top 5 Najlepszych modeli

Jaki telewizor 4k kupić

Jaki telewizor 4k kupić: W dzisiejszych czasach telewizor to już coś więcej niż tylko urządzenie do oglądania telewizji. Nowoczesne modele wyposażone SA w dziesiątki funkcji, a producenci prześcigają się, co rusz wyposażając nowe model w coraz więcej możliwości. Standardem stały się juz telewizory 4K., Dlatego mamy dla was zestawienie najlepszych telewizorów 4K.

 

JAKI TELEWIZOR 4k KUPIĆ

5# Samsung EU43MU6102

Jaki telewizor 4k kupić 5#

Jaki telewizor 4k kupić 5#

Pierwsza propozycja to 43 calowa telewizor marki Samsung. Cechuje go dobre odwzorowanie barw bez względu na to czy stoimy na wspory ekranu czy to z boku. Jakość barw jest po prostu bardzo dobra.

Bogate menu, które pozwala na konfiguracja telewizora pod swoje wymagania, co do najmniejszego szczegółu, na szczególna uwagę zasługują w tym modelu głośniki, które da niesamowicie dobrej jakości dźwięk.

Słuchacz otrzymuje porządna dawkę basu, tony SA poprawne i milo się go słucha. Standardowo posiada 3 złącza HDMI oraz 2 typu USB. Jednak niskie kontrasty i dość jasna czerń, mogą być sporym minusem tego modelu.

+ Dobre odwzorowanie barw
+ dobre głośniki
-Słaba czerń
-brak gniazda słuchawkowego ani możliwości podłączenia słuchawek bluetooth

 

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

4# Panasonic TX-40DS630E

Jaki telewizor 4k kupić #4

Jaki telewizor 4k kupić #4

Kolejna propozycja jest model marki Panasonic. Jest on mniszy o 3 cale od poprzednika, jednak jego wykonanie zewnętrzne nie odbiega od modelu Samsunga pod żadnym aspektem.

Ten telewizor to prawdziwa perełka wśród osób, które lubią domowe kino, ponieważ ekran bardzo dobrze odwzorowuje kolory, kontrast oraz nasycenie barw jest na bardzo dobrym poziomie dodatkowo wyposażony jest on w aktywne 3D.

Już ustawienia fabryczne pozwalają się cieszyć dobrej jakości obrazem, a po kalibracji można uzyskać naprawdę kinowy efekt na własnej kanapie. Jak każdy taki sprzęt posiada on tez oczywiście swoje wady jedną z nich jest na przykład brak szerokiej palety barw, oraz model ten ma problemy z obsługa niektórych plików.

+dobrej, jakości obraz
+aktywne 3D
– wąska paleta barw
– blednięcie kolorów pod katem

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

3# Panasonic TX-50EX700E

Jaki telewizor 4k kupić #3

Jaki telewizor 4k kupić #3

I znów Panasonic w zestawieniu, model ten był hitem 2015 roku. 50 Calowy ekran o dobrej, jakości wpłynął na jego popularność. Co nie znaczy, że z upływem czasu strącił on na atrakcyjności. Charakteryzuje się on szeroka paleta barw, skalowaniem obrazu do 4K – co jest bardzo dużym atutem, oraz nieprzekłamanie barw.

Ten LED-ow model niestety nie jest wyposażony w technologie 3D, dodatkowo w trybie HDR ma on niska jasność obrazu.
+dobre odwzorowanie barw
+szeroka paleta barw
-brak 3D
-bark modulu bluetooth

 

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

2# Philips 55PUS6262

Jaki telewizor 4k kupić #2

Jaki telewizor 4k kupić #2

Model Philips 55PUS6262 to dobra jakościowo propozycja za przystępne pieniądze. Wyposażony w matryce IPS 55 calowy telewizor, zachwyca przede wszystkim dźwiękiem, jest on wyjątkowo dobry jak na telewizyjne głośniki.

Jakość obrazu wyświetlanego również pozostaje bez zarzutu, obraz delikatnie blaknie pod kątem, ale jest to normalne przy tego typu matrycach. Obsługuje prawie wszystkie formaty plików, a jego interfejs jest niezwykle płynny i intuicyjny. Mniej ważnym aspektem jest wygodny i intuicyjny pilot. 

+ dobre odwzorowanie kolorów
+duża liczba obsługiwanych formatów
– niski kontrast
-wysoki input lag

 

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

1# LG OLED55B7V

Jaki telewizor 4k kupić #1

Jaki telewizor 4k kupić #1

W zestawieniu nie mogło zabraknąć przedstawiciele marki LG. 55 Calowy ekran wyposażony w matryce OLED, która daje najlepsza na rynku czerń emisyjna, ponadto współczynnik kontrastu prezentuje się w nim równie dobrze.

Szeroka paleta barw zapewnia brak przekłamania wyświetlanego obrazu na ekranie. Ponadto model ten obsługuje praktycznie wszystkie formaty plików, oraz bardzo dobrze radzi sobie ze skalowaniem obrazu do 4 K.

Przyczepić się w nim można tak naprawdę do zbyt rozbudowanych opcji ustawień, co dla jednych jest minusem, a drugich może być plusem, oraz zbyt mocne nasycenie kolorów w trybie HDR.

+dobry obraz
+bardzo dobry kontrast
+przyzwoita kalibracja obrazu na 4K
-mocno rozbudowane opcje ustawień
-Zbytnie nasycenie kolorów w trybie HDR

 

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

Zobacz również:

Jaki tablet kupić w 2018

Jaką drukarkę kupić do 500 zł

Strona główna

 

Reklama

Kategorie
Elektronika
Skomentuj pierwszy!

Odpowiedz

*

*