Jaki podkład do twarzy wybrać?

Jaki podkład do twarzy wybrać?
Jaki podkład do twarzy wybrać?

Jaki podkład do twarzy wybrać? Wśród wielu kosmetyków do makijażu, to właśnie podkład jest jednym z najbardziej kluczowych jego elementów. Odpowiednio dobrany potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Wyrównuje koloryt cery, oraz stanowni bazę do dalszego makijażu, pozwala poczuć się kobietom pięknie i pewnie siebie. Dlatego też, dziś prezentujemy zestawienie 5 podkładów do twarzy.

Jaki podkład do twarzy wybrać?

1. Revlon Colorstay

Jaki podkład do twarzy wybrać 1#

Jaki podkład do twarzy wybrać 1#

Jest to podkład do zadań specjalnych, zapewnia pełne krycie, oraz matowe wykończenie bez nieestetycznego efektu maski. Jest bardzo trwały, przy odpowiedniej aplikacji potrafi utrzymywać się na twarzy nawet do 24 godzin.

Zawiera w swoim składzie filtry przeciwsłoneczne SPF 15, które chronią skórę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Szeroka gama kolorystyczna, zapewnia możliwość idealnego dopasowania odcienia do swojego naturalnego korytu cery.

Występuje w trzech opcjach dla cery suchej, normalnej, oraz tłustej i mieszanej. Revlon Colorstay łatwo aplikuje się na twarzy, zapewnia jednolity koloryt cery, przy czym nie zatyka porów i nie powoduje podrażnień.
+ Opakowanie z pompką
+ Filtr SPF 15
– Ciężka dostępność stacjonarnie

2. Loreal True Match

Jaki podkład do twarzy wybrać 2#

Jaki podkład do twarzy wybrać 2#

Kultowa już marka kosmetyczna Loreal posiada w swojej ofercie podkład, który zapewnia idealne naturalne zmatowienie skóry, oraz jednolity koloryt. Jego innowacyjna formuła sprawia, że dopasowuje się on do naturalnego kolorytu cery.

Zawartość witaminy A i E, odżywia skórę w trakcie dnia, dzięki czemu nie jest ona przesuszona, ani podrażniona. Utrzymuje się do 8 godzin na twarzy, bez konieczności poprawek. Jego aplikacja na twarz jest proste i intuicyjne. Formuła fluidu, jest w pełni płynna.
+ Szeroka gama kolorystyczna
+ Opakowanie z pompką
– Brak pełnego krycia za pierwszym razem.

3. Astor Perfect Stay 24h

Jaki podkład do twarzy wybrać 3#

Jaki podkład do twarzy wybrać 3#

Podkład o gęstej konsystencji, która pozostaje przez długi czas na twarzy. Jest to produkt z grupy podkładów kryjących, jednak zapewnia on komfortowe noszenie go w trakcie dnia. Zawiera kompleks witamin, który odżywia cerę w trakcie noszenia zapewniająć jej zdrowy wygląd. Dodatkowo filtr SPF 20 daje ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Posiada delikatny lekko wyczuwalny zapach, który nie jest w żaden sposób drażniący.
+ SPF 20
+ Opakowanie z pompką
– Mała gama kolorystyczna

4. Catrice HD Liquid

Jaki podkład do twarzy wybrać 4#

Jaki podkład do twarzy wybrać 4#

Innowacyjny podkład, który powstał na fali mody na podkłady z pipetą. Jego aplikacja polega na zakropleniu produktu wprost z pipety, na twarz. Po kilki chwilach od rozprowadzenia, zmienia on konsystencje z pełni płynnej w kremową, która zapewnia doskonałe krycie, nawet najbardziej newralgicznych miejsc. Ultra lekka formuła w żaden sposób nie obciąża cery, zapewniając doskonały równomierny koloryt. Jego finalne wykończenie jest satynowo- matowe i wygląda niezwykle naturalnie.
+ Naturalny wygład skóry
+ Dobre krycie
– Specyficzne opakowanie.

5. Bourjois 123 Perfect

Jaki podkład do twarzy wybrać 5#

Jaki podkład do twarzy wybrać 5#

Innowacyjny podkład od francuskiej marki, który łączy w sobie trzy rodzaje pigmentów, dla uzyskania idealnego dopasowania, do naturalnego koloru skóry. Zawiera żółte, zielone i fiołkowe pigmenty, które w połączeniu ze sobą niweluj wszelkie niedoskonałości skóry. Zapewnia 16 godzinną trwałość bez konieczności poprawek. Jest delikatny dla skóry, łatwo się aplikuje i dobrze nosi w trakcie dnia. Zawiera filtr SPF 10, chroniący przed promieniami słonecznymi.
+ Opakowanie z pompką
+ Innowacyjna formuła
– Niepełne krycie.

Niezależnie od preferencji, dobrze stawiać na te podkłady, które zapewniają trwałość i idealne krycie nawet w trudnych warunkach po całym dniu. Najważniejszym aspektem przy doborze podkładu jest dopasowanie go do swojego odcienia skóry, oraz jej typu.

Zobacz naszą listę rankinów innych produktów

Strona główna

Kategorie
Uroda
Skomentuj pierwszy!

Odpowiedz

*

*

Te rankingi i artykuły mogę Cię zainteresować