Jaki odstraszacz na myszy kupić ?

Jaki odstraszacz na myszy kupić
Jaki odstraszacz na myszy kupić

Jaki odstraszacz na myszy kupić? – Wraz z nadejściem jesiennej pory, zaczynają się również problemy z gryzoniami, które chcą się skryć przed zimnem w ciepłych domach i mieszkaniach. Jest to problem większości osób mieszkających na dolnych kondygnacjach budynków, właścicieli domów jednorodzinnych, piwnic i garaży.  

Wbrew obiegowej opinii kot nie jest tutaj najlepszym rozwiązaniem jak odpowiada większość osób na pytanie: co zrobić, aby pozbyć się myszy?. Najlepiej zainwestować w profesjonalne urządzenie, które w humanitarny sposób odstrasza gryzonie od obszaru zamieszkiwanego przez nas. Poniżej prezentujemy kilka z najlepszych według nas propozycji urządzeń tego typu.

 

Jaki odstraszacz na myszy kupić?

 

Defenders odstraszacz myszy i szczurów Stv 717. Do Kontaktu.

Jaki odstraszacz na myszy kupić? 6#

Jaki odstraszacz na myszy kupić? 6#

Ten model to propozycja od brytyjskiego producenta STV, urządzenie jest zasilane sieciowo prądem z gniazdka o napięciu 230V, jedyne co musimy zrobić, aby pozbyć się niechcianych towarzyszy to włączyć urządzenie do gniazdka.

Jego działanie jest bardzo proste i humanitarne, po podłączeniu do zasilania zaczyna on emitować ultradźwięki niesłyszalne dla ludzkiego ucha, jednak z powodzeniem odstraszające gryzonie. Pasmo dźwięku jest tak dobrane, aby również pozostawało ono  bez wpływu na nasze domowe pupile. Urządzenie działa z powodzeniem na powierzchni 37 m kwadratowych. Jest stosunkowo tanie i nadaje się tylko i wyłącznie do użytkowania wewnątrz pomieszczeń.

 

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

 

Leaven Odstraszacz myszy szczurów do gniazdka Anti-Mouse 

Jaki odstraszacz na myszy kupić? 5#

Jaki odstraszacz na myszy kupić? 5#

Jest to urządzenie o wiele mniejsze gabarytowo jednak działające na podobnej zasadzie jak poprzednie, po podłączeniu do gniazdka zasilającego zaczyna emitować fale ultradźwiękowe na poziomie między 12, a 24 kHz.

Taka częstotliwość pozostaje bez wpływu na organizmy ludzkie, jednak u myszy, powoduje dezorientację i niepokój, który zmusza je do opuszczenia pomieszczenia. Odstraszacz pobiera bardzo mało prądu do 1W i chroni obszar o powierzchni 30 m kwadratowych.

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

 

 Odstraszacz myszy, szczurów do kontaktu Stv 728

 

Jaki odstraszacz na myszy kupić? 4#

Jaki odstraszacz na myszy kupić? 4#

To urządzenie to kolejna propozycja od marki STV. W zestawie znajdują się trzy sztuki odstraszaczy, tak, aby móc w pełni zabezpieczyć całą zamieszkiwaną powierzchnie. Po podłączeniu urządzenia do zasilania daje ono czytelny sygnał diodą, że zaczęło emitować drażliwe dla gryzoni ultradźwięki. Cały zestaw daje możliwość ochrony aż 120 metrów kwadratowych. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt domowych.

 

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

 

Odstraszacz myszy i szczurów Stv 789. Do kontaktu.

Jaki odstraszacz na myszy kupić? 3#

Jaki odstraszacz na myszy kupić? 3#

Jest to niewielkie urządzenie, które w wygodny sposób pomaga nam pozbyć się niechcianych gości w mieszkaniu. Jego działanie jest oparte na tych samych zasadach co w poprzednich urządzeniach prezentowanych w zestawieniu, przez co jest w pełni humanitarny. Zabezpiecza powierzchnie do 37 metrów kwadratowych, jest nieinwazyjny dla środowiska oraz mieszkańców budynków w których jest użytkowany.

Idzie jesień, w związku z z tym dobrze jest sprawdzić, jaką maskę antysmogową kupić

 

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

 

PEST-X  5003

Jaki odstraszacz na myszy kupić? 2#

Jaki odstraszacz na myszy kupić? 2#

 

Urządzenie to łączy w sobie trzy działania, które zabezpiecza w 100% budynek przed gryzoniami. Po pierwsze emituje ultradźwięki, które drażnią słuch gryzoni, po drugie wysyła fale elektromagnetyczne, które rozchodzą się droga kablowa z miejsca podłączenia sieciowego.

Po trzecie, emituje światło stroboskopowe, przez co płoszy intruzów. Jego zasilanie odbywa się przez gniazdo 230V, a montaż jest możliwy praktycznie w każdym miejscu, pomimo trzybrydowego działania, nie szkodzi organizmowi ludzkiemu, ani zwierzętom domowym, jednak skutecznie odstrasza gryzonie.

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

 

Ultradźwiękowy odstraszacz ULTRASONIC DUO-PRO PESTREPELLER

Jaki odstraszacz na myszy kupić? 1#

Jaki odstraszacz na myszy kupić? 1#

 

Ten model jest już bardziej zaawansowanym urządzeniem, które bez problemu pomoże również pozbyć się kuny z przestrzeni strychowych i poddaszy. Działa nie tylko na gryzonie, ale również: muchy, mrówki, mole, karaluchy, pająki, i wszelkiego rodzaju inne robactwo.

Posiada funkcje sterowania pasmem częstotliwości wydawanych dźwięków przez co daje możliwość dopasowania urządzenia do swoich potrzeb. Pomimo szerokiego zasięgu urządzenie nie powoduje zakłóceń odbiorników radiowo-telewizyjnych.

Omiata wręcz powierzchnie falami ultradźwiękowymi, odstraszające wszelkich intruzów. Zasilanie tego modelu odbywa się również poprzez gniazdko sieciowe 230V.

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

Podsumowanie

 

Warto zawczasu zadbać o powierzchnię zamieszkiwane przez ludzi, aby gryzonie i inne insekty, nie miały możliwości stworzyć szkód. O wiele taniej jest wybrać i kupić odstraszacz ultradźwiękowy, zasilany gniazdkowo, który w humanitarny sposób odstrasza gryzonie, niż naprawić szkody wyrządzone przez nie.

Warto wiedzieć, że kuny, szczury i myszy  zamieszkującej poddasza, potrafią doszczętnie zniszczyć instalacje elektryczna, ocieplenie budynku, a nawet naruszyć belki konstrukcyjne więźby dachowej, Koszt wymiany dachu to kilkanaście tysięcy złotych, koszt odstraszacza maksymalnie 200 złotych.

 

 

 

Jaki tablet kupić w 2018

Jaką drukarkę kupić do 500 zł

Jaki telewizor 4k kupić

Jaką Mikrofalówkę kupić

Strona główna

Kategorie
Dom i ogród
Skomentuj pierwszy!

Odpowiedz

*

*

Te rankingi i artykuły mogę Cię zainteresować