Jaki nawilżacz powietrza kupić? – top 5 modeli

Odpowiednie nawilżenie powietrza, zwłaszcza w pomieszczeniach gdzie zainstalowana jest klimatyzacja, jest niezwykle ważne dla zdrowia błon śluzowych. Pozwala zapobiegać przesuszeniu śluzówki, a także niweluje alergie. Poniżej znajdziecie wpis, odpowiadający na pytanie – Jaki nawilżacz powietrza kupić.

 

Jaki nawilżacz powietrza kupić?

Poniżej umieszczamy ranking, w którym uwzględnimy jedne z aktualnie dostępnych nawilżaczy powietrza na rynku. 

 

1. Hanks Air od 54 zł Przejdź do Ceneo
2. Overmax Aeri 2.5 od 102 zł Przejdź do Ceneo
3. Overmax Aeri 4.0 od 119 zł Przejdź do Ceneo
4. Jonizator Hegrometr 5L od 160 zł Przejdź do Ceneo
5. Philips HU4803/01 od 408 zł Przejdź do Ceneo

 

 

 

1.Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza jonizacja Hanks Air

Jaki nawilżacz powietrza kupić - #1

Jaki nawilżacz powietrza kupić – #1

Niezwykle cichy model imitujący dźwięk na poziomie zaledwie 35 decybeli, który w skuteczny sposób, oczyszcza powietrze, a także jonizuje je. Posiada regulowany wylot mgły, a także, aż 2 litrowy pojemnik na wodę, dzięki czemu nie trzeba go zbyt często uzupełniać. Regulowany zakres wilgotności od 45 do 90%, a także dioda informująca o pracy nawilżacza, sprawiają, że model ten jest chętnie wybierany przez wiele osób. Ultradźwiękowy nawilżacz zasilany jest za pomocą wtyczki podłączanej do gniazdka elektrycznego 230 V.

Przejdź do Ceneo

 

 

2. Nawilżacz powietrza OVERMAX AERI 2.5

Jaki nawilżacz powietrza kupić - #2

Jaki nawilżacz powietrza kupić – #2

To nieco droższa propozycja, ale zawierająca więcej przydatnych funkcji. Nawilżacz ten wyposażony jest między innymi w filtr wody. Przez co emitowana para pozbawiona jest jakichkolwiek zanieczyszczeń i metali ciężkich. Dodatkowo pozwala na zastosowanie olejków, w celu aromaterapii. Natomiast wbudowany timer, pozwala ustawić czas jego pracy. Prócz tego Overmax został wyposażony w rotacyjną dysze, która rozpyla parę w całym pomieszczeniu bez najmniejszego problemu. 4 litrowy zbiornik, to także dłuższa praca bez ingerencji domowników. Oprócz tego nawilżacz ten pozwala na przełączenie go w tryb pracy nocnej, kiedy emitowane dźwięki przez urządzenie są o wiele cichsze i pozwalają na spokojny sen.

Przejdź do Ceneo

 

 

3. Nawilżacz powietrza OVERMAX AERI 4.0

 

Jaki nawilżacz powietrza kupić - #3

Jaki nawilżacz powietrza kupić – #3

To nieco nowocześniejszy model nawilżacza przedstawionego powyżej. Posiada pojemność zbiornika 5 litrów, a także maksymalna wydajność 300 mililitrów wytwarzanej pary na godzinę. Elektroniczny wyświetlacz umożliwia ustalenie poziomu wilgotności powietrza na najbardziej sprzyjającym poziomie. Dodatkową zaletą tego modelu jest, wbudowana funkcja hydrostatu. 3 filtry dołączone do zestawu wraz z nawilżaczem zapewniają optymalna czystość rozpylanej pary wodnej w pomieszczeniach.

Przejdź do Ceneo

 

4. Nawilżacz powietrza 5L JONIZATOR higrometr +FILTR

Jaki nawilżacz powietrza kupić - #4

Jaki nawilżacz powietrza kupić – #4

Model ten to, aż 5 litrów pojemności, a także trzy filtr wody, przez co doskonale sprawdzi się nawet w pomieszczeniach, gdzie przebywają alergicy. Jego wydajność wynosi 300 ml spray emitowane na jedną godzinę. Oprócz tego zapewnia możliwość ustawienia poziomu wilgotności powietrza, po którego osiągnięciu urządzenie automatycznie się wyłączy, a następnie rozpocznie prace na nowo, kiedy poziom nawilżenia spadnie. Nowoczesny design, a także subtelne podświetlenie sprawia, że pasuje on do niemal każdego wnętrza.

Przejdź do Ceneo

 

5. Nawilżacz powietrza Philips HU4803/01

Jaki nawilżacz powietrza kupić - #5

Jaki nawilżacz powietrza kupić – #5

Model ten to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują nawilżacza powietrza, który będzie prezentował się niezwykle stylowo. Art Naturals posiada piękny drewniany design, a także aż 7 kolorów podświetlenia. Pozwala on nie tylko nawilżyć powietrze, ale także wykorzystywać go do aromaterapii. Wydajność nawilżacza to 30 litrów pary na godzinę. Wada tego modelu może jednak być niewielki zbiornik na wodę, który wymaga często uzupełniania cieczą, ponieważ posiada pojemność 140 litrów.

Przejdź do Ceneo

 

Przejdz do strony głównej

Zobacz zestawienia innych rankingów

Kategorie
Dom i ogród
Skomentuj pierwszy!

Odpowiedz

*

*

Te rankingi i artykuły mogę Cię zainteresować