Jaki dzbanek filtrujący wodę wybrać – ranking top 5

Jaki dzbanek filtrujący wybrać
Jaki dzbanek filtrujący wybrać

Rozglądasz się za frazą – jaki dzbanek filtrujący wybrać? ten wpis jest dla Ciebie. W naszym zestawieniu znajdziesz najbardziej popularne modele. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać, pod względem pojemności, funkcji i uniwersalności. Pomożemy Ci wybrać jedną z najlepszych opcji, za pomocą rankingu najbardziej popularnych dzbanków filtrujących na polskim rynku.

 

 

Jaki dzbanek filtrujący wodę wybrać?

SZKLANY DZBANEK FILTRUJĄCY DAFI CRYSTAL

Znalezione obrazy dla zapytania SZKLANY DZBANEK FILTRUJĄCY DAFI CRYSTAL

Dzbanek, ten w porównaniu do innych modeli wyróżnia się szklanym i trwałym korpusem, który doskonale prezentuje się na stole. Wyposażony w ergonomiczny uchwyt, zapewnia pewny chwyt, w trakcie jego przenoszenia, a wyprofilowany dzióbek, zapobiega rozlewaniu wody. Czytelny instruktor LED sensor, który został w nim zamontowany, skutecznie przypomina o konieczności wymiany filtra. Jego wydajność to około 150 litrów w ciągu jednego miesiąca, natomiast pojemność całkowita 2 litry. Wykorzystywane w nim filtry Classic, skutecznie zatrzymują wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, w tym także metale ciężkie.

 

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

 

DZBANEK FILTRUJĄCY Brita Elemaris XL


Ten model od marki Britta, to połączenie użyteczności z niesamowitym wyglądem. Przeźroczysty korpus dzbanka, doskonale kontrastuje z czarnymi elementami, takimi jak przykrywka oraz uchwyt. Oprócz tego dzbanek jest w stanie pomieścić, aż 2,2 litra wody, która filtrowana jest za pomocą wydajnych wkładów filtrujących Brita Maxtra +. Dodatkowo posiada on także elektroniczny wyświetlacz kontrolujący konieczność wymiany filtrów. Kolejną z zalet tego modelu jest możliwość mycia go w zmywarce, a także antypoślizgowe dno.

 

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

DZBANEK FILTRUJĄCY DAFI LUNA 3,3L

Znalezione obrazy dla zapytania DAFI LUNA 3,3L
Dzbanek filtrujący Dafi Luna, to jeden z największych modeli dostępnych na rynku, jest on w stanie zmieścić, aż 3,3 litra wody, z czego 1,6 litra to woda przefiltrowana. Jest niesamowicie wydajny, a do tego wygodny w użytkowaniu. Do napełniania dzbanka, nie jest konieczny demontaż pokrywy, a wydajność filtracji na poziomie około 200 litrów na miesiąc, pozwala cieszyć się smaczną i czystą wodą, bez częstej konieczności wymiany filtrów Dafi Unimax Standard.

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

 

DZBANEK FILTRUJĄCY Brita Marella XL

Znalezione obrazy dla zapytania DZBANEK FILTRUJĄCY Brita Marella XL
Dzbanek ten posiada pojemność 2 litrów wody filtrowanej, dzięki czemu doskonale sprawdza się w domach, gdzie jest więcej użytkowników. Tak samo, jak prezentowane powyżej model posiada on elektroniczny miernik wymiany wkładu, a także ergonomiczną wygodną rączkę do chwytania. Różnorodne kolory, pozwalają na jego dopasowane do wystroju kuchni. Co więcej, dzbanek kompatybilny jest z dwoma rodzajami wkładów. Brita Maxtra oraz Brita Maxtra +

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

DAFI Classic 2,4l dzbanek filtrujący wodę

Znalezione obrazy dla zapytania DAFI Classic 2,4l dzbanek filtrujący wodę
Dafi Classic to jeden z najbardziej popularnych modeli, który obecny jest na rynku niemal od początku. Otwór z klapka do napełniania dzbanka ułatwia jego napełnianie, a pojemność 2,4 litra zapewnia wystarczającą ilość wody nawet dla całej rodziny. Dodatkowym plusem tego dzbanka są ogólnodostępne i tanie wkłady filtrujące AQUA Classic.

Korzystanie z dzbanków filtrujących znacznie polepsza smak i jakość wody, dzięki czemu przyrządzane napoje i potrawy, stają się jeszcze smaczniejsze. Dodatkowo pomagają one zapobiegać osadzaniu się kamienia w urządzeniach AGD.

 

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

 

 


Zobacz nasze inne rankingi tutaj

 

 

Serwis o tematyce zarabiania w domu

 

 

 

 

 

Kategorie
Elektronika
Skomentuj pierwszy!

Odpowiedz

*

*