Jaką Suszarkę do Grzybów Kupić | Ranking i Opinie

Jaką suszarkę do grzybów kupić
Jaką suszarkę do grzybów kupić

Jaką suszarkę do grzybów kupić – Kiedy lato powoli odchodzi w zapomnienie, zaczyna się długo wyczekiwany sezon na grzybobranie. Ten kto kiedykolwiek, wybrał się do lasu na taką wyprawę, wie jak cieszy dorodny borowik szlachetny odnaleziony w kniejach.

Jednak co zrobić ze zbiorami? Jedni je marynują, drudzy mrożą, jednak najlepsze ich walory smakowe bezapelacyjnie można zachować poprzez proces suszenia. Dlatego dziś prezentujemy 5 typów suszarek do grzybów i nie tylko, które przyspieszą cały proces.

 

JAKĄ SUSZARKĘ DO GRZYBÓW KUPIĆ

 

 

Clatronic DR 3225

 

Jaką suszarkę do grzybów kupić #5

Jaką suszarkę do grzybów kupić #5

Jest to model, który wyposażony jest w 5 sit o średnicy 27 centymetrów. Posiada on także możliwość ustawienia temperatury suszenia na dwóch poziomach. Moc tego urządzenia wynosi 300W. Sama suszarka w sobie bardzo dobrze cyrkuluje powietrze oraz posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem się.

✅ Duża ilość sit

✅ Duża średnica sit

❌Mała moc

 

Teesa 3030

Jaką suszarkę do grzybów kupić #4

Jaką suszarkę do grzybów kupić #4

Ten model jest w stanie pomieścić, aż 5 kg grzybów w zestawie znajduje się również 5 sit, na których można ułożyć pokrojone produkty do suszenia. Suszarka pozwala na regulację temperatury w przedziale 35 stopni celsjusza. Nadaje się również do suszenia owoców. Maksymalna moc urządzenia wynosi 250W. Przez co proces suszenia jest nieco dłuższy, niż w poprzednim modelu.

 • ✅ Duża ilość sit
 • ✅ Możliwość regulacji temperatury w zakresie 35 -70 stopni celsjusza
 • ❌ Mała moc

 

Zelmer ZFD 2050 FD1000

Jaką suszarkę do grzybów kupić #3

Jaką suszarkę do grzybów kupić #3

 

Ten model suszarki jest już bardziej zaawansowanym urządzeniem. Ma pojemność, aż 11 litrów, co pozwala na suszenie na raz dużej ilości produktów. Moc znamionowa suszarki wynosi 520W. Posiada ona jednak tylko 4 sita, jest jedocześnie wada i zaleta, ponieważ sita są szerzej rozstawione, dzięki czemu mieszczą większe kawałki, jednak przy mniejszych kawałkach pozwalają suszyć jednorazowo mniej produktów.

 

 • ✅ Duża moc
 • ✅ Duża pojemność 11 litrów
 • ❌ Mniejsza ilość sit (tylko 4)

 

Niewiadów 970.02

Jaką suszarkę do grzybów kupić #2

Jaką suszarkę do grzybów kupić #2

Jest to suszarka o dużej mocy znamionowej 500W. Wyposażona w 4 sita o dużej średnicy 30 centymetrów. Model ten ma funkcje suszenia na dwóch poziomach mocy. Jest pojemna i w krótkim czasie pozwala wysuszyć duża ilość produktów. Idealnie sprawdza się jeśli chodzi o suszenie owoców takich jak na przykład jabłka.

 

 • ✅ Duża średnica sit
 • ✅ Duża moc
 • ✅ Duże wymiary zewnętrzne

 

MPM MSG 05

Jaką suszarkę do grzybów kupić #1

Jaką suszarkę do grzybów kupić #1

 

Suszarka ta wyposażona jest w 4 duże sita, które umożliwiają sadzenie dużych kawałków. Średnica sit to, aż 33 centymetry, a ich wysokość można regulować o 2 centymetry w górę i w dół. Jednak moc suszarki jest nie duża, bo tylko jedyne 250 W, co oznacza, że suszenie będzie bardziej czasochłonne, niż w konkurencyjnych modelach. Jak każdy prezentowany model także i ten posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem.

 

 • ✅ Duża pojemność
 • ✅ Możliwość regulacji wysokości sita
 • ❌Mała moc

   

Podsumowując, przed zakupem takiego urządzenia trzeba określić jak często będziemy z niego korzystać czy zależy nam na czasie suszenia, czy może jednak na pojemności suszarki. Bez względu na to jednak jest to urządzenie, dzięki któremu jesienny okres zbioru plonów staje się w kuchni przyjemniejszy.

 

Jaki tablet kupić w 2018

Jaką drukarkę kupić do 500 zł

Jaki telewizor 4k kupić

Jaką Mikrofalówkę kupić

Strona główna

Kategorie
Elektronika
Skomentuj pierwszy!

Odpowiedz

*

*