Jaką Mikrofalówkę Kupić ? | Aktualny Ranking

Jaką mikrofalówkę kupić

Jaką Mikrofalówkę kupić ? : Można by pomyśleć, że zakup mikrofalówki to żadna filozofia. Przecież każdy model ma tak naprawdę służyć do tego samego – czyli szybkiego przygotowywania posiłków. Nic bardziej mylnego. Warto przed zakupem chwile się zastanowić na czym nam tak naprawdę najbardziej zależy. Współczesne mikrofalówki potrafią naprawdę dużo i mogą zastąpić niektóre sprzęty gospodarstwa domowego z powodzeniem. Dlatego dziś przedstawiamy zestawienie 6 mikrofalówek.

 

Jaką mikrofalówkę kupić

 

 

5# Samsung ME73M

Jaką mikrofalówkę kupić #5

Jaką mikrofalówkę kupić #5

Jest to najtańszy model w zestawieniu. Posiada on jedynie z dodatkowych funkcji poza podgrzewaniem, funkcje rozmrażania, co nie jest rewelacją, ponieważ większość mikrofali taka funkcje aktualnie posiada. Na plus jest w niej duża moc 1150W, która pozwala na szybkie przygotowywanie posiłków. Niczego sobie jest też 20 litrowe wnętrze, które pomieści sporo jedzenia.

Elektroniczne sterowanie w praktyce jest bardzo wygodne i ułatwia zachowanie sprzętu w czystości. Posiada 6 stopniowa regulacje natężenia mocy oraz zabezpieczenie przed dziećmi.

✅ duża moc 1150W
✅ duża pojemność
❌brak funkcji grilla

4# Electrolux EMS 2140

 

Jaką mikrofalówkę kupić #4

Jaką mikrofalówkę kupić #4

Jest to fajna mikrofalówka o ciekawym designie. Ten model posiada już funkcję grilla no i oczywiście rozmrażania. 21 litrowe wnętrze też powinno spełnić oczekiwania większości osób. Elektroniczne sterowanie na panelu dotykowym jest bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze.

Dodatkowym plusem jest zegar czasu rzeczywistego, ale to raczej taki dodatek niż kluczowa funkcja, tak samo jak opcja zważenia produktów. 800W mocy jednak to nie zbyt dużo i może to spowodować dłuższy czas podgrzewania potraw.

✅ zegar czasu rzeczywistego
✅funkcja grilla
funkcja ważenia
❌ mała moc

 

3# Samsung GE83X

Jaką mikrofalówkę kupić #3

Jaką mikrofalówkę kupić #3

Jest to druga propozycja od marki Samsung w zestawieniu, co nie oznacza, że najgorsza. Ten model wyposażony jest w funkcję rozmrażania oraz grillowania. Całkowita moc mikrofali wynosi 800W czyli nie najgorzej.

Z dodatkowych funkcji posiada ona zabezpieczenie przed dziećmi oraz tryb gotowania kombinowanego, dzięki czemu można nie tylko w niej coś podgrzać, ale i stworzyć pełnowartościowy obiad. 6 poziomów mocy pozwala odpowiednio dopasować ją do aktualnie wykonywanej czynności. 28 litrowe wnętrze zmieści nawet kurczaka. 

✅ funkcja grilla
✅ duża pojemność
❌ mała moc
❌mały talerz

2# Samsung FW87SUST

Jaką mikrofalówkę kupić #2

Jaką mikrofalówkę kupić #2

Kolejny model Samsunga przeskakuje już na wyższy pułap cenowy w naszym zestawieniu. Jednak wciąż mamy tutaj jedynie 800W mocy, oraz brak funkcji grilla. Plusem jest system trzech fal, który sprawia, że jedzenie jest równomiernie podgrzane.

Elektroniczny dotykowy wyświetlacz nie dziwi już za ta cenę nikogo,jednak Samsung mógł się bardziej postarać. Oprócz ładnego wyglądu model ten nie wyróżnia się niczym od poprzednich. Jest zwyczajny. Posiada standardowa funkcję rozmrażania, 23 litry pojemności.

Producent jakby chcąc się rozgrzeszyć dołącza do sprzętu naczynie do gotowania na parze. Warto tylko jeszcze zwrócić uwagę na funkcje czyszczenia mikrofali parą, która ułatwia utrzymanie jej w czystości

✅ czyszczenie wnętrza parą
✅ możliwość szybszego rozmrażania
❌ mała moc
❌ duża waga

1# Samsung FW87SUB

 

Jaką mikrofalówkę kupić #1

Jaką mikrofalówkę kupić #1

Marka Samsung, króluje dziś w naszym rankingu, a ten model posiada już dużo większą moc bo aż 1150W. Dużą pojemność 23 litrów pozwala to na przygotowywanie dużych potraw w krótszym czasie.Jak poprzednik ma on elektroniczny panel sterowania, 6 stopni natężenia mocy.

Z dodatkowych funkcji brak tutaj grilla, ale jest opcja gotowania na parze oraz inteligentne czyszczenie parą wnętrza mikrofali. Wnętrze jest wykonane z emalii ceramicznej o wysokiej jakości co się chwali. Ogólnie mikrofala ta prezentuje się bardzo ładnie wśród innych sprzętów użytku domowego i jest funkcjonalna.

✅ duża moc
✅ duża pojemność
❌ brak funkcji grilla

Jak widać w zestawieniu, nie zawsze przy zakupie warto kierować się tylko kryterium cenowym, droższe nie zawsze oznacza lepsze. W granicach 400 zł jesteśmy w stanie zakupić już bardzo dobra mikrofale, która spełni swoje podstawowe zadanie i do tego będzie można ja wykorzystać jeszcze w kilka dodatkowych sposobów.

Zobacz również:

Jaki tablet kupić w 2018

Jaką drukarkę kupić do 500 zł

Jaki telewizor 4k kupić

Strona główna

Kategorie
Elektronika
Skomentuj pierwszy!

Odpowiedz

*

*