Jaką drukarkę kupić do 500 zł top 10 ranking

Jaką drukarkę kupić
Jaką drukarkę kupić

Jaką drukarkę kupić do 500 zł: Obok komputera drukarka jest jednym z najbardziej potrzebnych urządzeń w domu, często zdarza się, że potrzeba pilnie wykonać kserokopie dokumentu, lub wydrukować kilka kartek na jutrzejszy dzień.

Posiadanie drukarki w domu ułatwia to zadanie. W tym rankingu można znaleźć urządzenia laserowe jak i atramentowe, kopiarki wraz z drukarką, a nawet urządzenia 3 w jednym, wszystko, co łączy produkty z tej listy to, że ich cena nie przekracza 500 zł, i idealnie nadają się one do użytku domowego.

JAKĄ DRUKARKĘ KUPIĆ DO 500 ZŁ

10. Canon PIXMA iP2850

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #10

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #10

Canon Pixma iP2850, można kupić za mniej niż 150 złotych. Jest to urządzenie najtańsze w naszym zestawieniu. Jednak pomimo niskiej ceny oferuje ona dobrej jakości wydruk. Jest to model atramentowy, o niewielkich rozmiarach, idealny do domowego użytku, nie pochłania dużo energii, ani miejsca, jednocześnie sspełniając swoje zadanie.

+cicha praca
+możliwość wydrukowania zdjęć
-słaba, jakość wydruku kolorowego
-brak polaczenia sieciowego
-wolne drukowanie

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

9. HP DeskJet Ink Advantage 2630

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #9

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #9

 

Drukarka firmy HP model DeskJet Ink Advantage 2630 to pierwsza propozycja tego procenta w zestawieniu. Jest to typowe urządzenie, 3w1, które pozwoli wydrukować dokumenty, wykonać ich kopię oraz zeskanować pliki. Ustawienia drukarki SA proste i intuicyjne, dodatkowo funkcja łączenia się za pomocą sieci WiFi jest dodatkowym atutem tej niskobudżetowej propozycji.

+ łączenie za pomocą WiFI
+ urządzenie 3w1
-wolne drukowanie
-słaba, jakość wydruku

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

8. Xerox Phaser 3020

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #8

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #8

Model ten umożliwia wydruki monochromatyczne. Poprzez swoje niewielkie kompaktowe rozmiary i wydajność wydruku nadaje się również do biur. Xerox Phaser 3020 konfiguruje się w bardzo prosty sposób w intuicyjny sposób, dodatkowo jak w poprzedniej pozycji drukarka jest wyposażona w moduł WiFi, który umożliwia drukowanie wprost z urządzeń mobilnych.

+szybki wydruk 20 stron na minutę
+ moduł WiFi
-możliwość tylko drukowania
-brak możliwości kolorowego wydruku.

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

7. Epson Expression Home XP-342

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #7

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #7

Ten model to kolejne w zestawieniu urządzenie, 3w1, które pozwala nam na wykonywanie wszelkich czynności biurowych we własnym domu. Niska cena w porównaniu, do jakości wydruku i możliwości tego urządzenia jest jego zdecydowanym atutem. Moduł WiFi podbija jej wartość, dodatkowo kolorowy wyświetlacz w łatwy sposób pozwala dopasować ustawienia do swoich potrzeb. Dodatkowo szybkość druku w czarno białym kolorze jest na zadowalającym poziomie 33str/min

+moduł WiFi
+3w1
– atramentowa
– brak WiFi direct

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

6. Brother HL-1210WE

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #6

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #6

 

Monochromatyczna drukarka laserowa Brother o wysokiej, jakości wydruków. Urządzenie drukuje tempie 20 stron na minutę. Nie wielkie rozmiary i pojemny podajnik na papier sprawiają, że jest to dobra i tania drukarka laserowa, która jest spora konkurencja dla atramentówek. Dodatkowo model ten łączy się bezprzewodowo.

+Łączność WiFI
+laserowa, jakość wydruku
-stosunkowo wolne drukowanie
-brak możliwości kopiowania

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

 

5. Samsung SL-M2026W

 

Znalezione obrazy dla zapytania Samsung SL-M2026W

Drukarka od firmy Samsung to propozycja monochromatycznego urządzenia laserowego. Jej główne zalety to wydajność i niskie koszty eksploatacji, dodatkowo wyposażono ja w łaczność WiFi oraz NFC, co jest rzadkością w urządzeniach z tej [półki cenowej. Jej nie wielkie rozmiary sprawiają, że zmieści się ona na każdym biurku.

+NFC
+wysoka, jakość wydruku
+WiFI
-brak kolorowego wydruku

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

 

4. HP DeskJet Ink Advantage 5075

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #4

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #4

Kolejne urządzenie od HP prezentowane w rankingu. Wyposażone jest ono w możliwość drukowania dwustronnego, oraz pozwala na wydruk zdjęć w kolorze w bardzo wysokiej, jakości. Łączność WiFi w urządzeniach HP staje się już powoli standardem. Model ten jest drukarką atramentową o wysokich parametrach wydruku.

+WiFi
+drukowanie dwustronne
-wolne drukowanie w czarno białych barwach
-stosunkowo Duzy rozmiar

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

 

3. Epson L310

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #3

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #3

Ten model marki Epson jest innowacyjną propozycja, z boku urządzenia znajduje sie zbiornik na atrament, który można samodzielnie uzupełnić w domu, obniżając znacznie koszta eksploatacji. Producent zadbał tez o swoich klientów dodając do urządzenia dwuletni zapas tuszu. Drukarka umożliwia wydruk zarówno monochromatyczny jak i kolorowy. Niski koszt nie oznacza wcale złej, jakości. Rozdzielczość wydruku tej drukarki prezentuje się na bardzo wysokim poziomie.

+możliwość samodzielnego uzupełnienia atramentu
+wysoka, jakość wydruku
-słaba wydajność na poziomie 9 stron na minutę dla czarnego koloru

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

 

2. Brother DCP-J100

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #2

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #2

Brother DCP-J100 idealnie sprawdzi się w środowisku domowym jak także w małej firmie. Jest to urządzenie wielofunkcyjne. Pozwala ono w szybki sposób drukować i kopiować dokumenty z prędkością 27 stron na minutę. Niskie koszty eksploatacji i utrzymania urządzenia są jej kolejnym atutem.

+szybkie drukowanie
+niskie koszty eksploatacji
– wolny wydruk w kolorze

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

 

1. HP DeskJet Ink Advantage 5275

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #1

Jaką drukarkę kupić do 500 zł #1

Ostatnia drukarka jest urządzeniem wielofunkcyjnym 4w1 która umożliwia drukowanie, kserowanie, skanowanie, a także wysyłanie faksów. Nadaje się przez to bardzo dobrze do małych biur. Kolorowy wyświetlacz i możliwość automatycznego wydruku obustronnego sprawia, że ta propozycja jest bardzo konkurencyjna zważywszy na jej cenę. Charakteryzuje się dodatkowo szybką i wydajną pracą oraz niskimi kosztami eksploatacji.
+4w1
+szybki wydruk
-spory rozmiar

Zobacz gdzie najtaniej na CENEO

 

Wybór zależy już od unikalnych preferencji każdego z użytkowników, ale jak zaprezentowano w zestawieniu, nie ma większego problemu, aby znaleźć na rynku dobrą i wydajną drukarkę w kwocie do 500 złotych. Urządzenia te z roku na rok trąca na wartości stąd była możliwość umieszczenia także drukarki laserowej w rankingu, która na pewno cechuje się lepszą jakością wydruku, od tradycyjnego urządzenia atramentowego.

 

 

Zobacz również wpis : Jaki tablet kupić 2018 | Ranking top 10

Jaki telewizor 4k kupić

przejdź do strony głównej

 

 

Kategorie
Elektronika
Skomentuj pierwszy!

Odpowiedz

*

*